Producent kratek wentylacyjnych - Plastikon

  • Proszę o kontakt
  • Published date: 08/08/2017
    • Świątniki Górne, małopolskie, Poland

Kratki wentylacyjne to nieodzowny element każdej domowej lub komercyjnej instalacji. Wiedząc o tym, jak znaczącą rolę spełniają postanowiliśmy zająć się ich produkcją - zawsze z perfekcyjnych materiałów i zawsze wysokiej jakości. Żeby każdy znalazł u nas dogłębnie takie, jakich pragnie stworzona przez nas propozycja jest pełna obszernej gamy kratek wentylacyjnych - z przyjemnością także pomagamy przy ich wyborze.

Kupno kratek wentylacyjnych u nas to niezmiennie gwarancja tego, że przepływ powietrza nie będzie niczym zakłócony, a co znacznie więcej - oferowane przez nas propozycje są nie wyłącznie funkcjonalne, jednakowoż także prezentują się niezwykle estetycznie. Aby w pełni przekonać się o tym, iż w istocie stworzona przez nas korporacja niesłychanie przykłada się do odpowiedniego oraz miłego wizualnie wytwórstwa tych towarów - zachęcamy do zajrzenia na należącą do nas stronę, gdzie to znajdują się wszystkie wymagane na ten temat informacje.

Kontakt:
Producent kratek wentylacyjnych - Plastikon
ul. Spokojna 1
32-040 Świątniki Górne
tel: 691 496 557
url: http://plastikon.pl/
e-mail: platek@plastikon.pl


Kontakt tel.: 691 496 557
Strona www: http://plastikon.pl/
Lokalizacja: Świątniki Górne
Przedział dat: Od 08/08/2017 do 08/08/2019

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia