Solary w Rzeszowie - Sanit Gaz

  • Proszę o kontakt
  • Published date: 12/10/2017
    • Jasionka, podkarpackie, Poland

Przedsiębiorstwo Sanit-Gaz dostarcza wszechstronne usługi instalacyjne w obrębie instalacji hydraulicznych. W tej chwili ma wielu zadowolonych nabywców i przez cały czas dochodzą do nich następni. Gwarantuje obsługę na najlepszym poziomie!

Dla odbiorców wykonuje w głównej mierze:
instalacje wodne
instalacje kanalizacyjne
instalacje grzewcze
instalacje z kolektorami słonecznymi

Wszystkie będą wykonane zgodnie z uniwersalnie obowiązującymi zasadami – załoga firmy to kompetentni eksperci, którzy wiedzą, w jaki sposób zagwarantować interesantom optymalne wsparcie. Głównym celem firmy jest jak najlepsza kooperacja z interesantami, co powoduje, że cechuje się ich znacznym zaufaniem.

Firma realizuje usługi dla wszystkich interesantów wymagających asysty – indywidualnych, biznesowych, instytucji. Doradza w wyborze najlepszych sprzętów, na przykład zakupu kotłów ogrzewających bądź grzejników. Poza tym na wszystkie usługi zapewnia porękę, wskutek tego w sytuacji wystąpienia kłopotów jej pracownicy są przygotowani do usług bezpłatnie.

Sanit-Gaz – instalacje c.o., wod.-kan., solary Rzeszów – zachęcamy do wstąpienia na stronę firmy i zaznajomienia się z jej całą ofertą!

Kontakt:
Solary w Rzeszowie - Sanit Gaz
ul. Stobierna 106
36-002 Jasionka
tel: 609 367 093
url: http://instalacje-sanit-gaz.pl/solary/
e-mail: sanit-gaz@o2.pl


Kontakt tel.: 609 367 093

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia