url: https://4technik.pl/pl/p/OPASKA-KABLOWA-4.8X200-DETEKTOWALNA-WYKRYWALNA-100SZT/97

  • Proszę o kontakt
  • Published date: 19/05/2017
    • Katowice, śląskie, Poland

W naszej fabryce specjalizujemy się w przeprowadzaniu sprzedaży wysokiej jakości wyrobów z rynku budowlanego, na jakim możemy zawarować naszym odbiorcom dostarczenie pojedynczych wyrobów w krótkim czasie po zleceniu w naszym internetowym sklepie. W tym samym czasie w naszej firmie gwarantujemy w dodatku wyroby szczegółowo wyselekcjonowane od świetnych fabrykantów, co pozwala nam umożliwiać najwyższej właściwości surowce budowlane.

Specjalizacją naszej firmy jest dystrybuowanie takich towarów jak między innymi kleje. Oprócz tego nasza firma jest w stanie zapewnić także obszerny zestaw narzędzi, jak elektronarzędzia, przybory pneumatyczne. Dostarczamy takie materiały jak między innymi opaska kablowa. W naszej firmie organizujemy również sprzedaż za pośrednictwem naszego internetowego sklepu, gdzie jesteśmy w stanie wprawne oraz przekrojowe usługi na każdym etapie współpracy z naszymi odbiorcami.

Świadczymy naszym odbiorcom między innymi rozległy asortyment klejów profesjonalnych a również szybki czas przeprowadzana poszczególnych zamówień.

Kontakt:
Opaska kablowa Detektowalna Wykrywalna
ul. Kłodnicka 38
40-702 Katowice
tel: + 48 505 44 30 70
url: https://4technik.pl/pl/p/OPASKA-KABLOWA-4.8X200-DETEKTOWALNA-WYKRYWALNA-100SZT/97
e-mail: sklep@4technik.pl


Kontakt tel.: + 48 505 44 30 70
Lokalizacja: Katowice
Przedział dat: Od 19/05/2017 do 19/05/2019

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia