Tłumaczenia na różne języki

  • Proszę o kontakt
  • Published date: 08/11/2017
    • Kraków, małopolskie, Poland

Oferta naszej firmy dotyczy wykonywania usług na rynku tłumaczeń, gdzie możemy umożliwić generowanie poszczególnych usług dotyczących profesjonalnego i wszechstronnego obsługiwania odbiorców zarówno prywatnych a równolegle firmowych.
Nasza firma zapewnia zarówno usługi tłumaczenia tekstów zwykłych a także uzyskiwania tłumaczeń specjalistycznych, gdzie posiadamy zespół biegłych zawodowców, jacy mogą zapewnić na dowolnym poziomie kooperacji z naszymi odbiorcami wsparcie. Za jednym zamachem w naszej firmie zapewniamy zarówno tłumaczenia realizowane zdalnie także tłumaczenia bezpośrednie, jakie wykonywane są ustnie co umożliwia na wybranie przystosowanych specjalnie usług.
Nasza firma jest w stanie zawarować również wdrożenie pojedynczych usług rozpocząwszy od początkowego doradztwa, poprzez wydajne oraz szybkie przeprowadzenie indywidualnych usług tłumaczeń, jakie w naszej filii tłumaczeń realizowane są w różnorodnych językach świata.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej i do zapoznania się z oferta

Tłumaczenia dla osób prywatnych
ul. Górników 50/131
30-618 Kraków
665 000 011
karolina@biuro-tlumaczen.tv
http://www.biuro-tlumaczen.tv/


Kontakt tel.: 665 000 011
Strona www: biuro-tlumaczen.tv/

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia