Usługa walcowania gwintów - Przemot

  • Proszę o kontakt
  • Published date: 09/11/2017
    • Wrocław, dolnośląskie, Poland

Specjalizacja firmy Przemot H.P.T. Chmiel S.J. działającej we Wrocławiu to usługi w obróbce metali. Nowoczesne zaplecze składające się ze specjalistycznych urządzeń, szerokie doświadczenie, skoncentrowanie na potrzebach odbiorców – to wszystko sprawia, że jej usługi są świadczone na najwyższym poziomie.

Zakres usług firmy to przede wszystkim cięcie blach technikami CNC laserową oraz plazmową oraz innego rodzaju usługi obróbki skrawaniem z zastosowaniem CNC, walcowanie gwintów, spawanie, zgrzewanie i toczenie, wytwarzanie kątowników, także obróbka skrawaniem konwencjonalna. Za pomocą tak znacznej gamy usług firma Przemot zapewnia swoim interesantom kompleksową obsługę w realizacji różnych elementów na zamówienie. Dodatkowo firma zapewnia interesantom zachęcające ceny świadczonych usług, punktualność oraz kompetentne doradztwo w doborze najlepszych rozwiązań przy obróbce metali.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty firmy Przemot H.P.T. Chmiel S.J. z Wrocławia – więcej wiadomości powiązanych z jej usługami można znaleźć na stronie internetowej.

Kontakt:
Usługa walcowania gwintów - Przemot
ul. Centralna 31B
52-114 Wrocław
tel: 071-346-56-49
email: przemek@przemot.pl, tomek@przemot.pl
url. http://przemot.com.pl/oferta-firmy/walcowanie-gwintow-podstawowe-informacje-o-technologii

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia