Crash Pady - MotoFreak

  • Proszę o kontakt
  • Published date: 09/08/2017
    • Kraków, małopolskie, Poland

Jeżeli myślisz, że twój nowy motocykl nigdy się nie wywróci, bo będziesz dbać o niego przez cały czas, jesteś w błędzie – wystarczy jedynie moment nieuwagi, problem na drodze, niewłaściwe parkowanie samochodu, by maszyna wylądowała na ziemi. Jeśli nie chcesz jednocześnie, aby skutkiem takiej wywrotki były rysy i odpryski, zaopatrz się w crash pady, które możesz nabyć w naszym internetowym sklepie motocyklowym Moto-Freak!

Crash pady to niewielkie elementy pozwalające zarówno na ochronę motocykla, ale również poprawiają jego wygląd – można kupić je w rozmaitych kolorach i wzorach do wyboru. Crash pady montowane są po obu stronach motocykla i przypominają „grzybki”, stąd też ich druga nazwa. Dzięki crash padom można zabezpieczyć motocykl podczas wywrotki, głównie owiewki, różne chromy, ramę, blok silnika, mocowania i gwintowania wewnątrz konstrukcji.

Jeśli jesteś zainteresowany kompletną ofertą crash padów, którą przygotowaliśmy, nie czekaj, ale sprawdź naszą szeroką gamę crash padów i złóż swoje zamówienie – zrealizujemy je w mgnieniu oka!

Kontakt:
Crash Pady - MotoFreak
ul. Wrocławska 43a
30-011 Kraków
Tel: 883573690
URL: https://moto-freak.pl/pl/1878_crashpady
E-mail: info@motofreak.pl


Kontakt tel.: 883573690
Wynajmę:

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia