Koce wełniane najwyższej jakości

  • Proszę o kontakt
  • Published date: 17/05/2017
    • Warszawa, mazowieckie, Poland

Wszystkich poszukujących wysokiej jakości koców wełnianych zachęcamy serdecznie do sprawdzenia już teraz przygotowanych przez nas modeli! W naszym sklepie Kawimet oferujemy koce wełniane doskonałe na wszystkie chłodne wieczory, a także koce kaszmirowe i bawełniane najlepsze na lato. Nie tylko zapewnią Państwu ciepło, ale także będą wspaniałym dodatkiem w każdym wnętrzu – niezależnie od jego stylu aranżacji.

W naszej kolekcji znajdują się głównie koce marki Steinbeck – wyróżniają się zastosowaniem luksusowych i starannie dobranych materiałów, w tym wełny owczej, wełny wielbłądziej, kaszmiru, także organicznej bawełny. Oferujemy koce w różnych rozmiarach – dla dorosłych i dla dzieci. Idealnie nadają się do otulenia lub też do przykrycia łóżka lub fotelu. Dostępne są one w rożnych kolorach – klasycznej czerni, beżach, brązach, szarościach, również w kratkę czy w pasy. Można łatwo wkomponować je do sypialni, do salonu czy też do pokoju dziecięcego.

Dużo więcej interesujących informacji jest na naszej witrynie elektronicznej.


Kontakt:
Koce wełniane najwyższej jakości
Al. Jana Pawła II 26
00-133 Warszawa
tel. +48 22 620 46 55
http://www.kawimet.pl/koce-welniane
e-mail: kawimet@kawimet.pl

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia