Koszt kuchni w zabudowie

  • Proszę o kontakt
  • Published date: 11/10/2017
    • Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Poland

Firma Elit Meble oferuje generalne usługi w obszarze planowania i budowy mebli kuchennych i pozostałego wariantu mebli. Swoją siedzibę posiada w Olsztynie, jednakże również oferuje usługi w sąsiednich miejscowościach. Jeżeli śnisz o przepięknej i funkcjonalnej kuchni, w tym miejscu uzyskasz profesjonalną obsługę!

Elit Meble przeprowadza dla odbiorców:
meble do kuchni
szafy wnękowe
meble łazienkowe
meble biurowe
i pozostałe meble, też nietypowe

Tu interesanci przez cały czas mogą liczyć na profesjonalną i przekrojową obsługę, która zamyka szczególnie przygotowanie planu i wizualizacji mebli, doradztwo w wyborze stosownych artykułów, realizację mebli wiernie z życzeniami klienta, a także ich składanie. Dodatkowo firma zajmuje się montażem AGD. Równocześnie firma gwarantuje bardzo obfity zakres artykułów do doboru, które można dostosować do swojego konceptu na wnętrze. W Elit Meble koszt kuchni w zabudowie zależny jest w głównej mierze od wytypowanych materiałów oraz przestrzeni kuchni – koszty zliczane są jednostkowo.

Na witrynie internetowej firmy można zaznajomić się z jej doskonałą ofertą i przykładowymi realizacjami. Zapraszamy do skorzystania z obsługi Elit Meble!

Kontakt:
Koszt kuchni w zabudowie
ul. Al. Wojska Polskiego 20A/60
10-225 Olsztyn
tel: +48 606 709 089
url: http://elitmeble.com.pl/oferta
e-mail: biuro@elitmeble.com.pl


Kontakt tel.: 606 709 089

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia