Najlepszy Wieszak na Telewizor Akcesoria-24

  • Proszę o kontakt
  • Published date: 07/11/2017
    • Pruszcz Gdański, pomorskie, Poland

Nasza firma funkcjonuje na rynku wykonywania dla naszych klientów zarówno profesjonalnych a także sprawnych usług przy dystrybucji najlepszej klasy oraz dostępnych w rozbudowanym asortymencie wyrobów z rynku elementów do telewizorów.
Doświadczenie, jakie mamy już na rynku umożliwia nam dostarczać zarówno usługi kompetentne a dodatkowo całościowe na dowolnym poziomie kooperacji z naszymi klientami biznesowymi. Nasza firma jest aktywna na rynku dostarczanie między innymi różnorakich wariantów takich wyrobów jak wieszak na telewizor.
Działanie naszej firmy umożliwia na zapewnienie dystrybucji w ramach internetowego sklepu. Uchwyty {dostępne w naszej ofercie charakteryzują się jakością wytworzenia oraz stylistyką.
Świadczymy zarówno dopasowanie pojedynczych uchwytów do oczekiwań naszych odbiorców, elementów telewizorów posiadanych przez konsumentów a dodatkowo gwarantujemy zarówno dogodne a także sprawnie realizowane zamówienia na poszczególne składniki akcesoriów do telewizorów.
Zapraszamy do korzystania z usług a także zaznajomienia się z ofertą!

Kontakt:
Wieszak na Telewizor Akcesoria-24
ul. Batalionów Chłopskich 14 Budynek 2 Rampa nr 1
83-000 Pruszcz Gdański
tel: 58 741 59 08, 58 741 58 37
url: www.akcesoria-24.pl
e-mail: sklep@akcesoria-24.pl


Kontakt tel.: 58 741 58 37
Kontakt tel.2: 58 741 59 08

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia