Deante Baterie - Remontowy

  • Proszę o kontakt
  • Published date: 11/10/2017
    • Mikołów, śląskie, Poland

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą baterii łazienkowych i kuchennych Deante dostępnych w naszym sklepie internetowym. Wyróżniają się one wyjątkową estetyką. Deante baterie dostępne są w efektownych wzorach, nowoczesnych i klasycznych.

W procesie produkcji baterii wykorzystywane są nowoczesne, wiodące technologie i luksusowe materiały. Daje to możliwość kupującemu idealnego ich dopasowania do aranżacji wnętrza łazienki czy kuchni. Dzięki temu każde pomieszczenie nabiera unikalnego charakteru.

W naszym asortymencie odnajdziecie Państwo kolekcje baterii umywalkowych, wannowych, natryskowych, bidetowych, kuchennych oraz egzemplarze do montażu podtynkowego, a w każdej kolekcji mamy do zaoferowania wielki wybór wzorów, umożliwiając tym samym każdemu klientowi podkreślenie jego własnego stylu. Poszczególne elementy zostały wykonane z materiałów, które nie ulegają korozji i są odporne na wilgotne środowisko, jakie panuje w łazience.

Deante baterie są objęte 7-letnią gwarancją.

Deante Baterie - Sklep Remontowy
Langego 28 A
43-190 Mikołów
512 660 410
tomek@kurpas.com.pl
http://www.remontowy.com.pl/category/armatura


Kontakt tel.: 512 660 410

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia