Hurtownia Torebek Damskich i Toreb Męskich Keira

  • Proszę o kontakt
  • Published date: 17/05/2017
    • Łódź, łódzkie, Poland

Serdecznie zapraszamy do sklepu internetowego, ale również do hurtowni torebek damskich Keira, w której zamówią Państwo wysokiej klasy wyroby w najmodniejszych wzorach. Oferujemy torebki damskie popularnych marek wykonane ze skóry naturalnej i ekologicznej – w pełnej palecie kolorów, rozmiarów oraz na każdą okazję, w tym do pracy, do szkoły, na imprezy. Różnorodna oferta to nasz atut.

Dlatego nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami!
Jako importer torebek koncentrujemy się w szczególności na produktach markowych, w tym także producentów francuskich. Mogą zamówić u nas Państwo torebki damskie takich marek jak David Jones oraz Airtex, które znane są z najlepszego gatunku wyrobów i niskich cen – kuszą swoim designem, a dzięki podążaniu za najnowszymi trendami znajdują zawsze szerokie grono zainteresowanych nimi kobiet. Stale zamawiamy nowe modele torebek, dlatego nasza oferta jest zawsze dopasowana do zapotrzebowania rynku i w związku z tym trafiamy idealnie w gust klientek.
Proponujemy dodatkowo wiele rabatów. Po więcej szczegółów zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą na naszej stronie www.


Kontakt
Hurtownia Torebek Damskich i Toreb Męskich Keira
Rzemieślnicza 35
95-030 Łódź
m.jaworski@keira.pl
http://www.keira.com.pl/sprzedaz_hurtowa.html

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia