Pan Marco potrzebuje opiekunki, praca Niemcy

  • Darmowe
  • Published date: 09/10/2017
    • Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PolandNasz podopieczny:
Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.
Aktualnie poszukujemy opieki dla naszego podopiecznego pana Marco (40 lat).
Miejsce zlecenia: Süsel
Pan Marco ma problemy z mobilnością, jest niesamodzielny, porusza się jedynie na wózku inwalidzkim, nie radzi też sobie z prowadzeniem domu. Jego stan psychiczny jest w normie, jednak choruje na stwardnienie rozsiane.
Mieszka w domu z żoną.
Obowiązki:

Głównie to prowadzenie domu oraz dbanie o porządek i ład: codzienne zakupy oraz przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie, sprzątanie domu a także jazda samochodem na terenie Niemiec.
A także: pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, dojściu do toalety, czuwanie w nocy, przenoszenie z wózka na łóżko i odwrotnie a także prowadzenie wózka inwalidzkiego.

Wymagania:

Osoba na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie komunikatywnym, mieć doświadczenie w opiece zwłaszcza z osobami leżącymi oraz posiadać czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1150 euro netto miesięcznie.
Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl  albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści: 6306 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Bydgoszczy
Ul. Jagiellońska 12/4
www.opiekunka.gowork.pl


Kontakt tel.: 795998761
Kontakt tel.2: 795998761
Cały etat:
Pół etatu:
Umowa o pracę:
Umowa zlecenie:
Szukam pracy:
Zatrudnię:

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia