Pani Rita potrzebuje opiekunki

  • Darmowe
  • Published date: 09/10/2017
    • Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Poland

Nasz podopieczny:
Miejsce zlecenia: Hildesheim
Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Aktualnie poszukujemy opiekunki dla Pani Rity. Nasza podopieczna ma Alzheimera oraz demencję i potrzebuje pomocy w prowadzeniu domu. Oprócz tego ma nadciśnienie i problemy z nietrzymaniem moczu, więc opiekunka będzie musiała pomóc jej w wymianie pielucho - majtek . Porusza się samodzielnie.
Obowiązki:

Do głównych obowiązków należeć będzie zajmowanie się domem, czyli gotowanie, sprzątanie, robienie prania oraz prasowanie.

Wymagania:

Od kandydatek oczekujemy doświadczenia w opiece z osobami chorymi na Alzheimera, znajomości języka na poziomie dobrym, prawa jazdy nie są wymagane.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy ubezpieczenie, pokrycie kosztów przejazdu, legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą, wynagrodzenie od 1100 euro netto.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl  albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści: 5808 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Bydgoszczy
Ul. Jagiellońska 12/4
www.opiekunka.gowork.pl

Kontakt tel.: 795998761
Kontakt tel.2: 795998761
Cały etat:
Pół etatu:
Umowa o pracę:
Umowa zlecenie:
Szukam pracy:
Zatrudnię:

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"