Sprawdzone spokojne zlecenie! Opieka starszej Pani niedaleko Koblenz od 05.11. + BONUS świąteczny!

  • Proszę o kontakt
  • Published date: 09/10/2017
    • Warszawa, mazowieckie, Poland

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. już od 5 lat wspiera rekrutacje pracowników zarówno na terenie Polski, jaki i krajów niemieckojęzycznych. Cechuje nas doświadczenie, profesjonalizm w działaniu, a przede wszystkim dbałość  i troska o każdą zatrudnioną osobę. Oferujemy jedynie przejrzyste i sprawdzone oferty pracy. Przychodząc do nas - zostajesz na dłużej. W naszej firmie liczysz się Ty i Twoje potrzeby!

Jeżeli jesteś ciepłą, cierpliwą oraz empatyczną osobą, znasz język niemiecki co najmniej na komunikatywnym poziomie oraz opiekowałeś/aś się już osobami starszymi już teraz zgłoś się do nas!

Sprawdzone spokojne zlecenie! Opieka starszej Pani niedaleko Koblenz od 5 listopada + BONUS świąteczny!

MIEJSCE PRACY: Niemcy, Weibern
TERMIN ROZPOCZĘCIA: od 05.11.2017

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do miłej 90-letniej seniorki mieszkającej na wsi w dużym domu z ogródkiem. Pani jest jeszcze osobą mobilną i w miarę zdrową, po domu porusza się wolno, ale samodzielnie, cierpi na lekką demencję (czasem zapomina niektóre rzeczy), bierze leki przeciwbólowe, bo pobolewa ją biodro. Na ten moment dobrze przesypia noce. Seniorka jest towarzyska i rozmowna, chętnie ogląda telewizję. Należy jej pomóc w czynnościach domowych, ale niektóre stara się jeszcze wykonywać sama. Pani potrzebuje też co jakiś czas pomocy przy kąpieli pod prysznicem. Dom jest dostosowany do potrzeb osoby chorej, jest odpowiednio przystosowana łazienka i łóżko specjalistyczne. Opiekunka powinna zadbać o dom i zrobienie bieżących zakupów (najlepiej na rowerze) oraz zakup potrzebnych leków. Opiekunka ma do dyspozycji całe piętro, jest dla niej oddzielny telewizor i internet (parter zajmuje podopieczna, tam też jest duża kuchnia). Seniorka ma syna, który odwiedza matkę raz w tygodniu i przywozi zwykle większe rzeczy (woda, zgrzewki mleka itp.).
Jest to nasze stałe sprawdzone zlecenie! Na miejscu jest opiekunka, która na spokojnie przez jeden dzień wprowadzi nową w obowiązki. Obecna opiekunka chce wrócić po 2 miesiącach, także zlecenie jest aktualnie na 2 miesiące opieki.
Serdecznie zachęcamy do aplikacji!


Co jest dla nas ważne?

• Znasz język niemiecki komunikatywnie i nie boisz się rozmawiać.
• Jesteś osobą odpowiedzialną, troskliwą i cierpliwą, lubisz spędzać czas z osobam i starszymi. 
• Nie masz nałogów, jeśli już tylko nałóg palenia rodziny mogą zaakceptować. 
• Masz już doświadczenie związane z opieką nad osobą starszą.
• Lubisz i potrafisz prowadzić dom i gotować.
• Chcesz wyjechać na ok. 2 miesiące.


Co proponujemy?


• Oferujemy Ci legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie z polską firmą wraz z ubezpieczeniem i odprowadzanymi składkami do ZUSu. 
• Nasz konsultant będzie Cię wspierał w trakcie wyjazdu, wysłucha i doradzi a w razie potrzeby porozmawia z rodziną u której będziesz.
• Zorganizujemy dla Ciebie dojazd i powrót oraz go opłacimy.
• Otrzymasz wynagrodzenie w przedziale od 1000 do 1300 Euro, do tego dodatkowo bonus świąteczno-noworoczny +150 Euro, ale możesz zyskać więcej, jeśli skorzystasz z innych naszych bonusów: +50 Euro za pracę w dniu urodzin/ +50 Euro za polecenie koleżanki, która z nami wyjedzie/ +160 Euro za polecenie niemieckiego klienta/ + 50 Euro za prawo jazdy, jeśli na zleceniu poruszasz się autem/ +50 Euro, jeśli zostaniesz pełne 3 miesiące lub dłużej. W sumie możesz zarobić nawet do 1500 Euro, jeśli tylko zaangażujesz się we współpracę z nami :)
• Podsumowując u nas zawsze masz możliwość wyższych zarobków, niż tylko wynagrodzenie podstawowe. Jeśli oczekujesz stałej i dobrze płatnej pracy - jesteś w dobrych rękach!


Skontaktuj się z nami!

 Zadzwoń do Nas: Opieka seniorów w Niemczech: (22) 631 11 55 
Napisz E-mail: opieka@wincklerpersonal.pl

Wyślij wiadomość SMS na nr: 532 998 529 ODDZWONIMY!

www.wincklerpersonal.com


Kontakt tel.: 22 631 11 55
Cały etat:
Pół etatu:
Umowa o pracę:
Umowa zlecenie:
Szukam pracy:
Zatrudnię:
Lokalizacja: Weibern, Niemcy

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia