Wykonanie i konserwacja Instalacji elektrycznych InBu Katowice

  • Proszę o kontakt
  • Published date: 15/05/2017
    • Chrzanów, małopolskie, Poland

W naszej spółce specjalizujemy się w realizowaniu dla naszych klientów zarówno indywidualnych jak i firmowych ,usług dotyczących realizowania instalacji. Równocześnie, w naszej firmie zapewniamy przeprowadzenie poszczególnych usług w zakresie instalacji, co umożliwia na zapewnienie dużego aspektu niezbędnych usług.

Rozporządzamy w naszej firmie zespołem kompetentnych ekspertów, co umożliwia nam zawarować sfinalizowanie indywidualnych instalacji. Instalacje elektryczne Katowice - Inbu, dodatkowo akceptujemy naszym użytkownikom kompetentne usługi przy modernizowaniu czy też serwisowaniu instalacji.

Umożliwiamy przeprowadzenie poszczególnych usług z wykorzystaniem zarówno innowacyjnego sprzętu, z dodatkowym zabezpieczeniem przygotowania usług przez zespół specjalistów, mających właściwe upoważnienia, którzy gwarantują przeprowadzenie pojedynczych prac zgodnie z przepisami. Zapewniamy funkcjonalne wykonywanie poszczególnych usług.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony biznesowej oraz do współpracy z naszą firmą!


Kontakt:
Instalacje elektryczne w Katowicach InBu
InBu. Elektroinstalacje
Piotr Sitek
Brzezina 12/31
32-500 Chrzanów
tel.:798-195-700
biuro@inbu.pl
http://www.inbu.pl/instalacje-elektryczne.html


Kontakt tel.: 798195700

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia