Lakiernik w Lublinie

  • Proszę o kontakt
  • Published date: 19/05/2017
    • Świdnik, lubelskie, Poland

Specjalizujemy się w naszej spółce w wykonywaniu fachowych usług powiązanych z rynkiem samochodowym, na którym gwarantujemy przeprowadzenie wszechstronnych usług lakierniczych. W naszej spółce jesteśmy w stanie zagwarantować szybką obsługę dla naszych odbiorców a także efektywnie doprowadzić do realizacji usługi lakiernicze.

Gwarantujemy na domiar tego dostosowanie pojedynczych efektów do oczekiwań odbiorców a także gwarantujemy lakierowanie uszkodzonych segmentów samochodu na kolor samochodu lub zapewnić przemianę kolorystyczną pojazdu. Posiadamy w naszej spółce nowoczesny park maszynowy, który pozwala na zagwarantowanie, że lakiernik lublin może użytkować specjalistyczne narzędzia do malowania proszkowego. W ten sposób naszym odbiorcom możemy zagwarantować sfinalizowanie powłok lakierniczych, które cechują się perfekcyjną gładkością oraz jednolitością.

Gwarantujemy naszym nabywcom wszechstronne usługi w aspekcie dopasowania poszczególnych rozwiązań a za jednym zamachem umożliwiamy wykonanie usług lakierowania przy stosowaniu zarówno dużego najwyższej jakości lakierów.

Kontakt:
Lakiernik w Lublinie
Al. Lotników Polskich 134
21-040 Świdnik
tel: 603 933 131
url: http://carlux.pl/start/oferta/uslugi-lakiernicze.html
e-mail: firma@carlux.plKontakt tel.: 603 933 131
Przedział dat: Od 19/05/2017 do 19/05/2019

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia