KIEROWCA C+E – chłodnia – solówka lub zestaw – Hamburg

 Praca / w lauracedriver / 113 wyświetleń

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 3/1

Rodzaj naczepy: chłodnia

Wynagrodzenie: 2800 € brutto + diety + dodatki

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

– prowadzenie pojazdu o ładowności do 12 ton lub ciągnika siodłowego z naczepą chłodniczą,

– dostarczanie różnych artykułów spożywczych w transporcie lokalnym do sklepów i restauracji

Warunki zatrudnienia:

– praca w systemie zjazdowym 3/1, z codziennymi powrotami na zakwaterowanie,

– start i koniec pracy zależnie od obsługiwanego klienta, mniej więcej 4:00 – 14:00,

– w ciągu dnia kilka punktów, maksymalnie pokonuje się dystans 200-400 km,

– zakwaterowanie w domu z pokojami jedno- i dwuosobowymi, z dostępną kuchnią, łazienką oraz wspólnym salonem,

– zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,

– odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,

– wynagrodzenie podstawowe 2800 € brutto + diety 14 € netto,

– dodatki za pracę w godzinach nocnych lub w święta,

– na miejscu wsparcie polskiego koordynatora w załatwianiu formalności i wdrażaniu się do pracy,

– zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

– prawo jazdy kat. C lub C+E z kodem 95, karta kierowcy,

– minimum roczne doświadczenie w transporcie ciężarowym

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 200 lub na adres mailowy: l.szczepanska@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy

  • Listing ID: 8247
  • Szukam wykonawcy / Oferuję usługę: Szukam wykonawcy - usługobiorca