KIEROWCA C+E – coilmulda lub platforma – Riesa

 Praca / w lauracedriver / 103 wyświetleń

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 3/1, 4/1 lub bez systemu zjazdowego

Rodzaj naczepy: coilmulda lub platforma

Wynagrodzenie: 12 € brutto/godz. + diety + dodatki

Miejsce pracy: Riesa, Sachsen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

– prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu coilmulda lub platforma,

– dostarczanie stali, elementów betonowych lub drewna w trasach dalekobieżnych po Niemczech

Warunki zatrudnienia:

– praca bez systemu zjazdowego albo systemy 3/1, 4/1,

– zatrudnienie w systemie dziennych i nocnych zmian,

– ok. 60-65 godzinna przerwa weekendowa,

– transport pełnych ładunków do 1 klienta dziennie,

– praca w nowoczesnej firmie z bardzo dobrze utrzymaną i stale serwisowaną flotą,

– bardzo rozbudowane i czyste zaplecze socjalne przy bazie firmy (prysznice, toalety, wyposażona kuchnia, mikrofalówka, ekspres do kawy, lodówka, zmywarka do naczyń, pralka, suszarka oraz salon z miejscami do odpoczynku i Internetem),

– zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,

– odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,

– wynagrodzenie godzinowe 12,00 € brutto + diety 14 lub 28 € netto,

– dodatki za zmiany nocne naliczane od 20:00 – 6:00,

– duża ilość godzin pracujących, a wszelkie nadgodziny są rozliczane na Zeitkonto,

– wypłacane dodatki świąteczne,

– zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

– prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,

– doświadczenie w transporcie ciężarowym w przewozie stali,

– komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 200 lub na adres mailowy: l.szczepanska@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy

  • Listing ID: 8251
  • Szukam wykonawcy / Oferuję usługę: Szukam wykonawcy - usługobiorca