Odplamiacz do kostki brukowej 1kg

Promowane 

 Środki czystości / Wysłany 3 miesiące temu w Adam / 59 wyświetleń

PLN 29.00

Opis

Czyszczenie kostki brukowej z oleju

BI POWER

Odplamiacz do kostki brukowej

dwuskładnikowy najmocniejszy 

 

Dwuwarstwowy środek szczególnie polecany tłustych plam z kostki brukowej …. można go używać również do : maszyn budowlanych, wagonów kolejowych, podwozi, kół i silników. W odpowiednim rozcieńczeniu( 1:30) może być stosowany do mycia samochodów osobowych i ciężarowych. Skutecznie usuwa tłusty brud i inne zanieczyszczenia drogowe. Polecany jest do mycia za pomocą rozpylaczy (opryskiwacz pompowany) w postaci roztworu wodnego. Środek przed użyciem należy dokładnie wymieszać, aż do uzyskania jednorodnej mieszaniny.

 

 DOZOWANIETŁUSTE PLAMY NA KOSTCE BRUKOWEJMYCIE KOSTKI BRUKOWEJ, OGRODZENIA, ELEWACJE …SILNIKI
ROZPYLACZE – opryskiwacz1:1 – 1:41:20 – 1:401:2 – 1:6

 

1.Najlepszy sposób –  Atomizery (opryskiwacz ogrodowy) :Jako odplamiacz 1:1 – 1:4  nanieść na plamę (można wzruszyć brud szczotką ) zostawić od 0.5 – 2.00 godz następnie spłukać obficie wodą (myjką ciśnieniową lub w inny sposób) . Do mycia kostki brukowej stosować roztwór w stosunku 1:25. (100 ml koncentratu i 2500 ml wody do opryskiwacza) . Spryskać powierzchnie i pozostawić na około 60 sekund, następnie zmyć pod ciśnieniem – myjka ciśnieniowa silnym strumieniem wody. Do mycia lekko zabrudzonych powierzchni stosować roztwór w stosunku 1:25/30. Zużycie preparatu – używając opryskiwacza ok. 8 z litra rozcieńczonego preparatu. Mycie silników 1:10.

2. Drugi sposób usuwanie plam z kostki brukowej – Atomizery (opryskiwacz ogrodowy) rozcieńczyć 1:1 – 1:4 spryskać plamy i zostawić do najbliższego deszczu (może leżeć na kostce nawet rok) plama powinna zniknąć , jak nie to powtarzać aż do skutku ( bardzo uciążliwe plamy schodziły po trzech razach)

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *