Spedytor krajowy i międzynarodowy - Białystok

 Praca / w lauracedriver / 117 wyświetleń

WOGA Sp. z o.o. to doświadczona firma transportowo-spedycyjna z siedzibą główną w okolicach Wolsztyna. Specjalizujemy się w krajowych i międzynarodowych przewozach chłodniczych. Posiadamy specjalistyczny tabor pojazdów, w którego skład wchodzą ciągniki siodłowe z naczepami, busy i samochody ciężarowe. Stale budujemy i powiększamy nasz zespół, aby jak najlepiej wypełniać powierzone zadania i spełniać oczekiwania naszych klientów. Obecnie poszukujemy pracowników do naszego nowego oddziału w Białymstoku.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Spedytor krajowy i międzynarodowy

Szukamy kogoś, kto:

– jest solidny, dokładny i dobrze zorganizowany,

– czuje się swobodnie w prowadzeniu rozmów telefonicznych,

– komunikuje się klarownie i skutecznie,

– buduje porozumienie z kontrahentami w kulturalny i asertywny sposób,

– stale rozwija swoje kompetencje i poszerza wiedzę branżową

Główny zakres obowiązków:

– organizacja transportów międzynarodowych i krajowych w oparciu o wymogi klienta i nasze standardy operacyjne,

– monitorowanie wykonania usług oraz dbanie o wysoką jakość i terminowość realizacji zleceń,

– pozyskiwanie kontrahentów z Europy Zachodniej,

– rozbudowywanie sieci podwykonawców,

– budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami i podwykonawcami,

– optymalizacja kosztów spedycyjnych we współpracy z działem fakturowania

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie na pełen etat, w godz. od 8:00 do 16:00,

– komfortowe biuro w dobrej lokalizacji, przy ul. Jagiellońskiej 49,

– wsparcie, otwartość i elastyczne podejście do współpracy,

– umowę o pracę na okres próbny, a następnie na czas nieokreślony,

– możliwość podjęcia współpracy w oparciu o umowę B2B,

– wynagrodzenie podstawowe 3600 – 8000 zł miesięcznie,

– wypłacane premie, adekwatnie do osiąganych wyników,

– dla osób z własną bazą klientów, możliwość negocjacji wysokiej podstawy i dodatkowych benefitów

Wymagamy:

minimum rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku spedytora,

– znajomości rynku i obsługi giełd transportowych,

– pewności siebie i otwartości w komunikacji,

– znajomości minimum jednego języka obcego (niemiecki, angielski lub francuski) w stopniu komunikatywnym,

– wykształcenia średniego, mile widziane wyższe kierunkowe

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do przesłania swojej aplikacji na adres: woga@woga.pl

Prosimy o wpisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji, prowadzonego przez WOGA Sp. z. o.o. z siedzibą  w:, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych  (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000).

  • Listing ID: 8204
  • Szukam wykonawcy / Oferuję usługę: Szukam wykonawcy - usługobiorca