Uchwyty magnetyczne - magnesy do poszukiwań

Wysłany 3 tygodnie temu w maska2 / 14 wyświetleń

Niezwykle skuteczny uchwyt na magnesy, przeznaczony do łowienia metalowych przedmiotów pod powierzchnią wody.
Świetny do sprawdzania stawów, jezior, rzek i innych wodnych zbiorników.

Niewielki rozmiar, niesamowita moc i bardzo duża skuteczność – wszystko to dzięki użyciu najsilniejszych na świecie magnesów z neodymu. Oferowane przez nas uchwyty, zależnie od rodzaju, mogą udźwignąć od 180 kg do nawet 1080 kg.

Oferowany magnetycznych uchwyt wykonany został z pary neodymowych magnesów, które włożono do metalowej obudowy z trzema przymocowanymi uchwytami. W stosunku do konkurencyjnych rozwiązań nasze rozwiązanie jest naprawdę nowatorskie, gwarantuje dużo skuteczniejsze działanie i lepsze parametry pracy. Podwojone magnesy w jednej obudowie to dwukrotnie większa moc, przekładająca się na dwukrotne zwiększenie udźwigu, a trzy solidne uchwyty poprawiają możliwości przy szukaniu.

Zalety polecanego magnetycznego uchwytu do łowienia pod wodą:

– Trzy mocne, wytrzymałe ucha, które umożliwiają wygodę użytkowania uchwytu (doskonale się sprawdzają na przykład w korytach rzek, można je prosto przeciągnąć, bez konieczności przerzucania wiele razy).

– Mocowanie uchwytu umiejscowione na górze obudowy, dzięki temu cała siła wytwarzana przez magnesy ma prostopadły kierunek do przeszukiwanej powierzchni.
Konkurencyjne uchwyty bez umieszczonego w taki sposób oczka mają 10 razy mniejszą skuteczność.

– Oryginalny hologram, potwierdzający najwyższy poziom jakości produktu i pewność jego pochodzenia.

– Obudowa wytworzona z mocnej stali nierdzewnej A2, idealnie zabezpieczająca magnesy umieszczone wewnątrz przed korozją.

– Zaprojektowana w optymalny sposób soczewka magnetyczna o grubości 20 mm, dwukrotnie zwiększająca całkowitą moc pary magnesów.

– 2 bardzo mocne magnesy z neodymu, sklejone ze sobą.

Na naszym rynku jesteśmy obecni od roku 2005, wcześniej była znana pod nazwą Xinxin Polska. Dysponujemy dużym doświadczeniem w wytwarzaniu, importowaniu i sprzedaży świetnych jakościowo magnesów neodymowych, w przeróżnych wymiarach i kształtach. W ciągłej sprzedaży mamy liczne wersje magnesów neodymowych walcowych, płytkowych, pierścieniowych, a także duży wybór uchwytów na magnesy. Cały czas się staramy, żeby nasza oferta była dopasowana w jak największym stopniu do oczekiwań klientów, realizujemy też zamówienia na nietypowe magnesy, według własnej specyfikacji.

Dhit sp. z o.o.
05-850 Ożarów Mazowiecki
Kościuszki 6A
woj. mazowieckie
tel.: +48 22 499 98 98
tel.: +48 888 99 98 98
E-mail : bok@dhit.pl
WWW : https://dhit.pl
WWW : https://xinxin.pl


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *